NARODIL JSEM SE 1.12.1958 V PRAZE. PO PŘENÁDHERNÝCH LETECH DĚTSTVÍ PROŽITÝCH VĚTŠINOU VE SMÍCHOVSKÝCH PARCÍCH MRÁZOVKA, SKALKA, NEBO DOUBKOVÁ A VE SPOLEČNOSTI KAMARÁDU VLÁDI FRANCE, TOMÁŠE TRÁVNÍČKA ČI LIBORA HOLÉHO, ČTYŘI ROKY PROTRPĚL NA STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ ŠKOLE STROJNÍ V PRESLOVĚ ULICI. PO BOLESTNÉM ODMATUROVÁNÍ CHRÁNIL DVA ROKY VLAST COBY PROMÍTAČ VOJENSKÉHO KINA V BORU U TACHOVA. POTÉ PŘIJAT NA DAMU, KDE POD VEDENÍM PEDAGOGŮ JANY HLAVÁČOVÉ, FRANTIŠKA LAURINA A JIŘÍHO KLEMA V ROCE 1984 ABSOLVOVAL OBOR HERECTVÍ.

PRVNÍ ANGAŽMÁ VE STÁTNÍM DIVADLE V BRNĚ (OIDIPUS), PO ROCE A PŮL ODCHÁZÍ DO DIVADLA J.K.TYLA V PLZNI (DON JUAN, SV.VÁCLAV V DRAHOMÍŘE A SYNOVÉ, BOLKONSKÝ VE VOJNĚ A MÍR, MARLOWE V KRÁLI KRYSOVI, BRICK V KOČCE NA ROZPÁLENÉ STŘEŠE, ADAM V ADAMOVI A EVĚ, NICK V KDO SE BOJÍ VIRGINIE WOLFOVÉ ATD.

SEDM NEJHEZČÍCH LET U DIVADLA PŘERUŠÍ NABÍDKA JIŘINY JIRÁSKOVÉ A STÁVÁ SE ČLENEM DIVADLA NA VINOHRADECH, KDE PŮSOBÍ DOSUD (OTEC TOULON V ČERVENÝCH NOSECH, ORONT V MISANTROPOVI, PETER V DIVADELNÍ KOMEDII, GREY V KRÁLI KRYSOVI, BASILIO VE FIGAROVĚ SVATBĚ, GUBERNÁTOR V MUMRAJI, ROY HUBLY V APARTMÁNU V HOTELU PLAZA A MNOHO JINÝCH).
  • What a Wonderful world
  • Louis Armstrong
  • https://www.zahalka.cz/wp-content/uploads/2020/06/Louis-Armstrong-What-A-Wonderful-World.mp3